Shopping cart
₺ 0,00

İkinci El Benmari

Gösterilen sonuç sayısı: 4

Orijinal adı Bain Marie olan anlamı da Marienin banyosu olan bu ekipman eski dönemlerden beri farklı yöntemlerle kullanılmaktadır. Günümüzde hem ticari alanda hemde mutfaklarımızda adı sıkça geçmektedir.

Lokanta, Restoran ve yemekhane gibi yoğun çalışan işletmeler için oldukça avantajlı bir ekipmandır. Hem zaman tasarrufu sağlar hemde işçilik gücünü azaltmış olur.

İkinci El Benmari ünitelerinizi değerinde nakit alım yapıyoruz. Kullanım yapmadığınız ve satmak istediğiniz eski oda yeni tip tüm benmari modelleri için en iyi fiyatı veriyoruz. Adresten aynı gün alım yapıyoruz.

Benmari Modelleri 

Büyük çaplı gıda işletmeleri, küçük boyuttaki lokantalar için farklı ölçülerde, farklı göz seçeneklerinde ve markalarda benmari bulunmaktadır.  Sıfır olarak satışı yapıldığı gibi ikinci el benmari alıcısıda oldukça fazladır.

Elektrikli benmari, doğalgazlı benmari, tüplü benmari, set üstü benmari, yemeklik çorbalık benmari tezgah modelleri bulunmaktadır.

Yerli ve yabancı marka imalatı bulunan bu ürün Empero, Mars, Ersöz, Kayalar, Arisco, karabasan, Öztiryakiler gibi markalar tarafından satışa sunulmaktadır.

İkinci El Benmari Alanlar

İşletmenizi kapatmanız gerektiğinde yada önceki benmari yetersiz kalıp daha yüksek kapasiteli bir benmari almak istediğinizde eskisi için alıcı bulmanız gerekebilir. Firmamız ikinci el lokanta malzemesi alanlar olarak tüm benmari model ve çeşitlerinde alım yapmaktadır. İlanlar ve alıcı aramaya gerek kalmadan bizi arayın aynı gün içinde adresinize gelim ve nakit ödeme yaparak Benmarinizi satın alalım.

İkinci el benmariler için en iyi fiyat teklifini biz veriyoruz. Mevcut ürünün özelliklerine, kapasitesine ve kullanım ömrüne göre fiyat belirliyoruz.

İkinci El Benmari Fiyatları

İkinci el benmari satın almak istediğinizde 1500₺ den başlayıp 7.000₺’ye kadar ürün bulmanız mümkündür. Az kullanılmış benmari bulmanızda mümkündür. Satmak istediğiniz benmarinin ne kadar fiyat edeceğini merak ediyorsanız bizlere güncel fotoğraflarını iletin sizlere hemen fiyat verelim.

 

WhatsApp'dan bize yazın