Shopping cart
₺ 0,00

İkinci El Lokanta Ocakları

Gösterilen sonuç sayısı: 3

İkinci El Lokanta Ocakları alımını sizlerden değerinde peşin ödeme ile yapıyoruz. Satmayı düşündüğünüz tüm endüstriyel lokanta pişirme ekipmanları ve ocakları için firmamızdan fiyat isteyiniz. Aynı gün adrese geliyor ve alım sağlıyoruz.

İkinci El Lokanta Ocakları farklı model ve özelliklerde olup firmamız tarafından değerinde satın alınır. Paslanmaz özelikte olan bu ürünler genelde son derece uzun ömürlü olup bakımları yapılmak sureti ile yıllarca kullanılabilir. Farklı bir çok modeli olan bu ürünlerin firmamız tarafından aynı gün adresten alımı yapılmaktadır.

Set üstü ocaklar, gazlı ocaklar, elektrikli ocaklar dahil tüm çeşitlerde alımlarımız vardır. Tantuni ocakları içinde en iyi fiyatı sizlere veriyoruz. Vatan, Volkan, Remta, Çelebi, Emeksan, Gülcan, Gazmer, Kutlu, Himaksan,  Vox gibi yerli ve yabancı markalı tüm lokanta ocaklarınızı peşin alıyoruz.

İkinci El Lokanta Ocakları Modelleri

Kullanılan işletme ihtiyacına farklı boyuları, yatak ölçleri, göz sayısı veya teknik özellikleri bulunmaktadır. Tüm modellerde ikinci el ürünlerde sizlere en yüksek fiyatı veriyor hemen satın alım yapıyoruz.

  • 4 gözlü lokanta ocağı
  • Setüstü 4 gözlü ocaklar
  • 3 lü kuzine fırınlı ocak
  • Ventilli ocaklar
  • Ayaklı lokanta ocağı
  • Tüplü lokanta ocağı
  • Tezgahlı Lokanta ocağı
  • Kısa veya Uzun ayaklı lokanta ocağı

2 El Lokanta Ocağı Fiyatları

Lokanta ocağının mevcut özelliklerine, markasına ve kalan ömrüne göre ikinci el alım fiyatları değişmektedir. Sizler ikinci el lokanta ocağı satın almak istediğinizde 1000₺ ile 3000₺ arasında ürün bulabilir ve hemen satın alabilirsiniz.

Satmak istediğiniz ocakların fiyatlarını merak ediyorsanız bizlere son alinin görselini ulaştırmanız gerekecektir. Eğer birden fazla endüstriyel lokanta malzemeniz varsa bizi arayıp yerinize gelmemizi isteyebilirsiniz. istanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında haftan 7 günü tüm ilçe ve semtlerde ikinci el malzeme alımı yapıyoruz. Mobil gezici ekibimiz bir kaç dakikada adresinize gelebilmektedir.

İkinci El Lokanta Ocağı Alan Yerler

Lokanta ocakları için alıcı bulmak kolaydır. Her ne kadar ilan yöntemi ile bir çok kişi ile aynı anda görüşmek zorunda kalsanızda firmamıza beklemeden hemen satış yapabilirsiniz.

Lokanta içinde kullanılmış komple tüm malzeme ve ekipmana en iyi fiyat değerini biz veriyoruz. Ödemelerimiz nakit dışında bulunmuyor. Adrese geliyor ürünleri inceliyor ve satın alım sağlıyoruz. Komple tüm endüstriyel ekipman yada parça parça satışı firmamıza şimdi yapabilirsiniz. 7/24 çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

WhatsApp'dan bize yazın