Shopping cart
₺ 0,00

İkinci El Paslanmaz Tezgah

Gösterilen sonuç sayısı: 5

İkinci El Paslanmaz Tezgah ürünüzü satmak istiyor ve alıcı arıyorsanız firmamızdan hızlı fiyat alabilir ve hemen satabilirsiniz. Tüm boyutlarda, raflı, tabanlı, dolaplı veya dolapsız, evyeli, evyesiz tüm tezgahları değerinde nakit alım yapıyoruz.

İkinci El Paslanmaz Tezgah endüstriyel mutfak kullanımı için oldukça faydalı ve mutlaka bir çok işletmeden bir veya birden fazla kullanılan ekipmanlardır. Krom malzemeden imalatı yapılan bu tezgahların paslanmaz özelliği ve darbeye dayanımı yüksek olması nedeni ile uzun yıllar hatta ömürlü kullanım sağlar. Firmamız lokanta endüstriyel mutfak malzemeler, cafe ekipmanları, restoran ve yemekhanelerde kullanılan tüm malzemeleri değerine satın almaktadır.

İkinci El Paslanmaz Tezgah Modelleri

Hem çalışma tezgahı hem ürün hazırlama tezgahı hemde bulaşık tezgahı olarak bu modeller kullanılmaktadır. Sizin ne kadar kullanım yaptığınız bakmadan imalat süresi her ne olursa olsun tüm endüstriyel paslanmaz tezgahlarda alım yapıyoruz.

  • Evye büyük küvetli paslanmaz tezgah
  • Dolaplı tekli evyeli tezgah
  • Sürgü kapılı evyeli paslanmaz tezgah
  • Tabalı evyeli paslanmaz tezgah
  • Çöp sıyırmalı paslanmaz tezgah modeli
  • Çift evyeli paslanmaz tezgahlar
  • Yakalıklı paslanmaz tezgah modelleri

2 El Paslanmaz Tezgah Fiyatları

Endüstriyel paslanmaz tezgahlar ikinci elde piyasa da boyut ve teknik özelliklerine farklı fiyatlarda alıcı bulmaktadır. Siz ikinci el bir paslanmaz tezgah satın almayı düşündüğünüzde karşınıza ortalama 500₺ den başlayan ve 3000₺ yi bulan fiyatlar çıkacaktır. Soğutucu dolaplı paslanmaz krom tezgahların fiyatları daha yüksektir.

Size ait olan paslanmaz tezgahı satmak istediğiniz de fiyatların belirlenemsi için ürün fotoğraflarının bizlere ulaşması yada yerinde ücretsiz keşif hizmeti almanız gerekir. Firma uzmanlarımız İstanbul içinde bir çok semtte ikinci el lokanta malzemeleri satan kişileri ziyaret etmekte yerinde fiyat vermektedir.

Vereceğimiz fiyatların sizler tarafından kabul edilmesi halinde hemen kendi aracımızla malzemenizi almaktayız.

İkinci El Paslanmaz Tezgah Alanlar

Acil satmanız gerektiğinde ilk aklınıza hurdacı veya geri önüşüm merkezleri gelebilir. Ancak bu gibi yerlerde genelde fiyat konusunda sizleri tatmin etmeyecektir. Firmamız ise tamamen ikinci el endüstriyel mutfak malzemeleri konusunda profesyonel hizmet vermektedir. Bu sebeple sizlere diğer bir çok yerden daha iyi fiyatlar verecektir.

2.el paslanmaz tezgah alan yerler olarak gün içinde sizlere en hızlı şekilde hizmet veriyoruz. Güvenli alışveriş sağlıyor ve satılan her ürün için peşin ödeme yapıyoruz. Bizden fiyat almadan lokanta malzemelerinizi satmamanızı öneriyoruz.

WhatsApp'dan bize yazın