Shopping cart
₺ 0,00

İkinci El Pişirme Ekipmanları

Gösterilen sonuç sayısı: 8

İkinci el pişirme ekipmanları ürünlerini değerinde nakit satın alıyoruz. Kullanmadığınız ve satmak istediğiniz tüm lokanta, cafe, restoran, yemekhane pişirme ünitelerini en iyi fiyatla bizlere satabilirsiniz.

Pişirme üniteleri kapasiteleri, teknik özellikleri ve markaları ile farklılık göstermektedir. Genelde endüstriyel olarak imalatı yapılan bu ürünleri son derece uzun ömürlü olup sorunsuz kullanım sağlar. Sizden sonra satacağınız bu ürünleri bir çok kişi daha uzun yıllar kullanabilir.

İkinci El Pİşirme Ekipmanları Modelleri

Endüstriyel pişirme ekipmanları kategorisine bir çok farklı ürün grubu girmektedir. Bunlardan bazıları şunlardır. Endüstriyel elektrikli ve gazlı ocaklar, Endüstriyel fritözler, Endüstriyel fırınlar, Endüstriyel ızgara çeşitleri, lavataşlı ızgara modelleri, Benmariler, Kaynatma tencereleri, Gazlı kuzineler ve daha bir çok farklı çeşit bulunmaktadır.

listemizde paylaştığımız tüm ürünler sıfır alımlarda fiyatları gayet yüksek ürünler olup ikinci el olsa dahi fiyatları ve değeri yinede yüksektir. Bu sebeple kullanmadığınız ikinci el pişirme ekipmanları için mutlaka kurumsal hizmet veren firmamızdan fiyat teklifi alınız.

Endüstriyel ikinci el pişirme ekipmanları fiyatları

Endüstriyel ekipmanın modeline göre ikinci elde fiyatlar farklılık gösterir. Yine ürünün kalan kullanım ömrüde fiyatın netleşmesinde önemli bir etkendir. Satın almak istediğinizde piyasa da 1500₺ yede pişirme ekipmanları bulabilir 40.000₺’yede ürün satın alabilirsiniz.

Satmayı düşündüğünüz endüstriyel pişirme üniteleri için fiyatların tespiti mutlaka yerinde yapılmalıdır. Firmamız müşterilerine yerinde ücretsiz fiyat tespiti için keşif desteği vermektedir. Bizi arayın hemen aynı gün adresinize gelelim ve pişirme ekipmanlarınızı inceleyip fiyatımızı sizlere sunalım.

İkinci El Pişirme Ekipmanları Alan Yerler

2.El pişirme ekipmanları için mutlaka bir alıcı bulunur. Kısa zamanda olsun uzun sürede olsun kesinlikle alıcısı çıkacaktır. Ancak satmak istediğiniz ürünün değerini bulaması için doğru yerlere satılması gerekir. Hurdacı veya geri dönüşüm depolarına verilecek ürünler için yüksek fiyat beklemek zordur. Bu nedenle firmamız sadece endüstriyel ekipman alımı yapmakta fiyat konusunda da en yüksek teklifi sizlere vermektedir.

Lokanta ikinci el malzemeler, cafe endüstriyel ekipmanlar, restoran ve tüm otel malzemelerinde değerine nakit alım yapıyoruz. Komple tüm malzemeleriniz içinde fiyat veriyor yada tek parça ürün satmak istediğiniz de de yardımcı oluyoruz.

WhatsApp'dan bize yazın