Shopping cart
₺ 0,00

Tepeüstü İkinci El Lokanta Malzemeleri

tepeüstü ikinci el lokanta malzemeleri

Tepeüstü ikinci el lokanta malzemeleri alan firma arıyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Ekiplerimiz malzeme ve tüm ekipmanlarınızı yerinde görüp fiyat verecek olup tarafınızdan kabul edilmesi halinde nakit ödeme yapılıp kendi araçlarımızla alınacaktır. Lokanta içinde kullanılmış tüm malzemeleri tek tek yada komple satın alabilmekteyiz. Tecrübeli kadromuzla ikinci el lokanta malzemeleri alım satım konusunda yetkin firmayız.

Tepeüstü İkinci El Lokanta Ekipmanları

Lokanta ekipmanları arasında bir çok farklı çeşit bulunmaktadır. Bunlardan en değerli olanları genelde endüstriyel mutfak malzemeleridir. Firmamız müşterilerine satmak istedikleri tüm lokanta ekipmanları için çözümler sunar. Hamur açma makineleri, şarküteri dolapları, ızgara tezgahları, soğutma tankı, mikser, pasta dolandı, ocakbaşı davlumbaz, tüm ebatlardaki sütlükler ve krem malzemelerinizi değerinde nakit ödeme ile almaktayız.

Tepeüstü ikinci el lokanta malzemeleri için güvenilir bir firma ile çalışmak istiyorsanız ekibimizle mutlaka tanışınız.

Tepeüstü İkinci El Lokanta malzemesi Alanlar

Firmamız her sektörün ikinci el malzemesini almamaktadır. Sadece lokanta işletmelerine çözümler sağlamaktadır. İstanbul içinde her semtte ve bölgede ikinci el lokanta malzemeleri alan yerler bulmak kolay değildir. Bu sebeple bir çok kişi eskici, hurdacı yada spotçular ile çalışmakta ve değerinin çok altında fiyatlarla ürünlerini satmaktadır. Doğru firmaya ürünlerinizi satarak daha karlı çıkabilirsiniz. Anadolu yakasında tüm ilçe ve semtlerden alım yapmaktayız.

İkinci el lokanta ekipmanları, masa ve sandalye dahil tüm grupları ister tek isterseniz komple bizlere satabilirsiniz. Ürün fiyatlandırması için bizlere fotoğrafları iletebilir yada fiyat teklifi için ücretsiz keşif hizmeti alabilirsiniz.

Lokanta Malzemeleri

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Lokanta Malzemesi
İkinci el lokanta Malzemesi Alanlar
Sonraki Lokanta Malzemesi
Şişli İkinci El Lokanta Malzemeleri
WhatsApp'dan bize yazın