Shopping cart
₺ 0,00

Lokanta Malzemeleri Alan Yerler

lokanta malzemeleri alan yerler

Lokanta içinde bir çok endüstriyel ekipman ve mutfak malzemesi kullanımı vardır. Lokanta malzemeleri alan yerler olarak bir lokanta içinde kullanımda olan tüm malzeme ekipmanları sizlerden değerine satın almaktayız. Lokantanın kapanışı yada eş değiştirmesi esnasında boşa çıkan tüm malzeme ve ekipmanı bizlere ulaşarak değerlendirebilirsiniz. Firmamız parça parça yada toptan olarak tüm ikinci el lokanta malzemeleri için alım yapmaktadır.

2.El Lokanta Malzemeleri Alanlar

Lokanta malzemeleri doğru kişi veya firmaya ulaşmanız halinde sizlere kazanç ve getiriside yüksek ekipmanlardır. Bizin firma olarak önerimiz kesinlikle hurda niyetine lokanta ekipmanlarınızı elden çıkarmayınız. Bizlere İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm ilçe ve semtlerden hemen ulaşabilir ve ekipmanlarınızı uzman desteği alarak satabilirsiniz. Lokanta malzemeleri yerler olarak sizleri hiç bir şekilde yanıltmadan ve malzemelerinize ölü fiyat biçmeden hizmet veriyoruz. Son fiyat teklifinizi mutlaka firma personelimizden alınız.

lokanta malzemeleri alan yerler

Lokanta Ekipmanlarını Nakit Alıyoruz

İkinci el lokanta ekipmanları için herhangi bir sınırlama bulundurmuyoruz. Komple tüm malzemelerinizi firmamız üzerinden değerlendirebilirsiniz.

  1. İkinci el teşhir dolapları
  2. İkinci el sütlük dolaplar
  3. İkinci el tezgah altı dolaplar
  4. Endüstriyel pişirme üniteleri ve ocaklar
  5. Elektrikli Doğalgazlı ocaklar, döner ocakları
  6. Gastronomi ve Paslanmaz Küvetler
  7. İkinci El Salatbar
  8. İkinci el Benmari
  9. Fast Food tezgahları
  10. Masa ve Sandalye takımları

Lokanta malzemeleri alan yerler olarak yukarıda listelenen veya listede dışında olup bünyenizde artık kullanmadığınız tüm ürünlerinizi bize satabilirsiniz. Hemen şimdi arayın aynı gün içinde sizlere hizmet verelim.

Lokanta Malzemeleri

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Lokanta Malzemesi
Sahibinden Lokanta Malzemeleri
Sonraki Lokanta Malzemesi
İstanbul Lokanta Malzemeleri
WhatsApp'dan bize yazın