Shopping cart
₺ 0,00

Kurtköy İkinci El Lokanta Malzemeleri

kurtköy ikinci el lokanta malzemeleri

Lokanta ve restoranlarda sıklıkla ekipman ve malzeme değişimi yaşanmaktadır. Kurtköy ikinci el lokanta malzemeleri konusunda senelerdir deneyimli ekiplerimizle müşterilerimize eksiksiz hizmet sunmaktayız. Lokantanızda artık kullanmayacağınız ekipman ve endüstriyel mutfak malzemelerinizi bizlere ulaşarak kolayaca satabilirsiniz. Lokantanızda bulunan tüm ekipmanları değerine nakit ödeme yaparak satın alıyoruz.

Kurtköy 2.El Lokanta Malzemeleri Alanlar

İkinci el lokanta malzemeleri her daim değeri olan ekipman ve malzemelerdir. Bu nedenle hiç bir lokanta sahibinin malzeme ve ekipmanını yok pahasına satmasını istemeyin. Bir çok lokanta sahibi daha önce bu deneyimi yaşamadığı için ekipmanlarını hurdacılara, eskicilere satabilmekte ve ciddi zararlarla karşılaşmaktadır. Firmamız ise Kurtköy ikinci el lokanta malzemeleri alan yerler olarak sizlere tüm ekipmanınızın değerine fiyat teklifi sunar ve yerinizden aynı gün içinde alım yapar.

İstanbul içinde Kurtköy başta olmak üzere tüm ilçe ve semtlerde ücretiz keşif hizmetlerimiz bulunmaktadır. Hemen şimdi bizleri arayın yerinize gelelim ve fiyat teklifimizi hemen sizlere sunalım.

Kurtköy Lokanta Ekipmanları Alan Yerler

Lokantanızda bulunan hazırlık üniteleri, soğutucu dolaplar, tezgah altı dolaplar, pişirme ekipmanları, hamur makineleri, fırınlar, masa ve sandalye dahil tüm malzemelerinizi satın almaktayız. İstanbul ikinci el lokanta ekipmanları alımlarımızda ister tek tek yada komple tüm malzemelerinizi bizlere satabilirsiniz. Eski yeni ve kullanım ömrüne bakılmaksızın tüm malzemelerinizi almaktayız. Anlaşılan bedeller firmamız tarafından malzeme sahiplerine nakit olarak yerinde yapılmaktadır.

Lokanta Malzemeleri

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Lokanta Malzemesi
Sancaktepe İkinci El Lokanta Malzemeleri
Sonraki Lokanta Malzemesi
İkinci El Konveksiyonel Fırın
WhatsApp'dan bize yazın