Shopping cart
₺ 0,00

Küçükyalı ikinci el lokanta malzemesi alan yerler

Küçükyalı ikinci el lokanta malzemesi alan yerler

Küçükyalı ikinci el lokanta malzemesi alan yerler arıyorsanız doğru adrestesiniz. Firmamız İstanbul içinde yaklaşık 10 yıldır 2.el lokanta ekipman ve malzemelerini değerine nakit olarak müşterilerinden satın almaktadır. Kullanmadığınız, atıl bekleyen yada yeterli gelmediğinden değiştirmeyi düşündüğünüz malzemelerinizi bizlere kolayca satabilirsiniz.

Lokantada kullanılmış tüm endüstriyel ekipmanlara talibiz. Sütlük reyonları, endüstriyel fırınlar, hamur açma makinaları, pizza fırınları, ayran makinaları, konveksiyonel fırınlar, kuzineler, servis malzemeleri, teşhir dolapları ve masa sandalyeler dahil tümünde alımlarımız bulunmaktadır.

Küçükyalı 2 El Lokanta Ekipmanları

Yeni lokanta işletmesi açılışı çok sayıda olduğu gibi kapanışlarda sürekli bulunmaktadır. Kimi zaman lokanta devir edilirken kimi zaman acilen kapatılmak ve malzemelerede alıcı bulmak gerekir. İlan yöntemi ile hemen satış pek kolay olmaz. Bir çok kişi malzemeleri görecek ve sizlerle belki günler sürecek pazarlıkları olacaktır. Firmamız ise sizlerden gelen çağrı ile adresinize gelmekte ve hemen ürünleri görüp fiyat teklifi vermektedir. Sizlerde kabul etmeniz halinde adresinizden kendi araçlarımızla malzemelerinizi almaktayız.

İkinci el lokanta malzemeleri için en iyi fiyatı ve firma güvencesinde alım hizmetini sunuyoruz.

Küçükyalı Lokanta Malzemeleri Alanlar

Lokanta malzemelerini parça yada komple satış yapabilirsiniz. Firmamız ister bir adet olsun ister toplu tüm malzemelerinize değerine fiyat verir ve en hızlı şekilde alım yapar. Küçükyalı ikinci el lokanta malzemesi alan yerler arıyorsanız mutlaka firmamızla görüşmeden malzemelerinizi satmayınız. Küçükyalı her bölgesine gün içinde ulaşıyoruz. Arayın hemen gelelim.

Lokanta Malzemeleri

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Lokanta Malzemesi
Sarıyer İkinci El Lokanta Malzemeleri Alanlar
Sonraki Lokanta Malzemesi
İkinci el lokanta Malzemesi Alanlar
WhatsApp'dan bize yazın