Shopping cart
₺ 0,00

İkinci El 3 Gözlü Motorlu Döner Ocağı

In stock

İkinci El 3 Gözlü Motorlu Döner Ocağı satmak istiyorsanız şimdi bizi arayım hemen aynı gün alım yapalım. Endüstriyel pişirme ekipmanları ve tüm lokanta malzemelerinizi değerine nakit olarak satın alıyoruz. Endüstriyel ekipmanlarda istisnasız tüm ürünleriniz için en iyi fiyat teklifini ekibimiz vermektedir. Hemen şimdi fiyat alabilirsiniz. 

Açıklama

İkinci El 3 Gözlü Motorlu Döner Ocağı için peşin ödeme ile yerinden alım sağlıyoruz. Lokanta, Restoran, Büfe, Cafe ve yemekhanelerde kullanılmış eski veya yeni tüm model döner makinelerinde alım sağlıyoruz. Paslanmaz döner ocakları genelde uzun ömürlü ve dayanımı yüksektir. Her ne kadar sizler uzun süre kullanmış olursa olun gerekli bakım onarımları yapıldıktan sonra tekrar kullanılmaktadır.

Döner makinelerini hurdacıya vermek veya atıl halde bekletmek yerine bizleri arayıp en iyi fiyatlarla satabilirsiniz. İkinci El 4 Radyanlı Alttan Motorlu Döner Ocağı, antik bakır modeller, 2 gözlü veya tek gözlü her çeşit döner makineleri için bizden fiyat isteyiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“İkinci El 3 Gözlü Motorlu Döner Ocağı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp'dan bize yazın