Shopping cart
₺ 0,00

2.El Yemek Self Servis Hattı

2.el yemek self servis hattı

Her lokanta işletmesinde bulunmasa da 2.el yemek self servis hattı bir çok işletmeninin arayışında ve ihtiyacındadır. Firmamız lokantaların bir çok malzemelerinde alım satım hizmeti verdiği gibi kullanmadığınız yemek self servis hattı içinde değerine nakit ödeme yaparak alım yapıyoruz. Ebatları ve teknik özellikleri her ne olursa olsun tüm lokanta yemek self servis hattı ekipmanlarınız için bizlere ulaşabilirsiniz. İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm ilçelerinde ikinci el lokanta malzemeleri alanlar olarak hizmetlerimiz aralıksız devam etmektedir.

İkinci El Yemek Self Servis Ekipmanları

Lokanta yemek self servis hattı içerisinde genellikle aşağıdaki ekipman ve malzemeler bulunmaktadır. Firmamız 2.el yemek self servis hattı için ister komple satış yapabilir yada parça parça ekipman satışı yapabilirsiniz. Lokanta malzemeleri alımlarında tüm müşterilerimize mutlaka pratik satış çözümleri sunmaktayız.

  • Çatal bıçak kaşıklık ve ekmeklikli küver ünitesi
  • Soğutuculu yada soğutucusuz
  • Farklı ölçü ve ebatlarda çift taraf sürgü kapılı tatlı dolabı
  • 2/4/6 çorbalıklı 4/6/8 tepsili elektrikli benmari
  • Tepsi sürmeli önü doğal taşlı yada zü, ışıksız yada led ışıklı sistem

2.El Lokanta Yemek Self Servis Hattı

Çeşitli sebepler neticesinde artık kullanım yapmayacağınız lokanta ekipmanlarını bekleterek ömrünü çürütmeyin. Bizlere ulaşarak tüm malzeme ve ekipmanınızı hemen nakite çevirebilir ve kendinize ekonomik katkı sağlayabilirsiniz. 2.el yemek self servis hattı için firmamız mümkün olan en yüksek değerde fiyatları sizlere sunmaktadır. Mutlaka ekiplerimize ulaşmadan ve fiyat teklifi almadan satışına karar vermeyiniz.

Lokanta Malzemeleri

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Lokanta Malzemesi
2.El Küver Ünitesi
Sonraki Lokanta Malzemesi
2.El Elektrikli Pleyt Izgara
WhatsApp'dan bize yazın