Shopping cart
₺ 0,00

2.El Elektrikli Pleyt Izgara

2.El Elektrikli Pleyt Izgara

Kullanılmış ikinci el lokanta ekipman ve malzemelerinde değerine alım yapıyoruz. 2.el elektrikli pleyt ızgara için firmamıza en iyi fiyat teklifini sizlere vermekte ve kullanmadığınız ızgaraları hemen aynı gün adresinizden satın almaktadır. Lokantalarda kullanılan bir çok farklı endüstriyel ekipmanlardan biride pleyt ızgara ürünleridir. Her ne kadar gazlı pleyt ızgara kullanımıda bulunsa da elektrikli modeller de oldukça fazla tercih edilmektedir. İstanbul tüm ilçelerinde firmamız 2.el lokanta malzemeleri konusunda deneyimli ve tecrübeli kadroları ile sizlere en hızlı şekilde hizmet vermektedir.

İkinci El Elektrikli Pleyt Izgara Alan Yerler

Sanayi tipi ızgara modelleri Lokantalarda kullanımı bulunan ekipmanlardır. Farklı bir çok sebeple bu ızgaraları zamanla kullanmayabilir, değiştmek isteyebilir ve satmak isteyebilirsiniz. Firmamızda tüm müşterilerine 2.el elektrikli pleyt ızgara malzemelerinde en yüksek fiyat teklifini sunar ve aynı gün satın alır. Sizlerden alınan ızgaralar ve diğer tüm lokanta malzemeleri gerekli bakım onarımları yapılarak tekrar kullanıma sunulur. istanbul ikinci el lokanta malzemeleri fiyatları konusunda sizleri mağdur etmeden satmak istediğiniz tüm ekipmana değerini belirliyor ve en hızlı şekilde alım sağlıyoruz.

2.El Elektrikli Pleyt Izgara Fiyatları

İkinci el malzemelerinizin fotoğraflarını bizlere dilerseniz sitemizde yer alan WhatsApp uygulamsı üzerinden gönderebilir ve hemen 2.el pleyt ızgara fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Dileyen tüm müşterilerimize firmamız ayrıca ücretsiz yerinde keşif hizmetleri de vermektedir. 2.El elektrikli pleyt ızgara satışı yapmak istiyorsanız ilanlarla uğraşmadan hemen bizi arayın vereceğiniz adrese hemen gelelim ve  sizlere fiyat teklifi verelim.

Lokanta Malzemeleri

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Lokanta Malzemesi
2.El Yemek Self Servis Hattı
Sonraki Lokanta Malzemesi
2.el Lokanta Benmari Alanlar
WhatsApp'dan bize yazın